Putse TC zomerdubbels

Wat?
 - een vriendschappelijke dubbelcompetitie voor leden van Putse TC

Voor wie?
 - alle leden vanaf 12 jaar 
 - NIEUW: ook voor kinderen (U9, U11 of U13) samen met hun ouders in een ouder-kind reeks
 - een lid mag wel een niet-lid uitnodigen als dubbelpartner uitsluitend voor deelname aan de zomerdubbels, voor het tarief van 40 euro

Wanneer?
 - vanaf 24 mei tot en met 28 augustus
 - poulewedstrijden vanaf maandag 24 mei tot en met zondag 22 augustus
 - halve finales in de week van 23 tot en met 26 augustus
 - finales op zaterdag 28 augustus 
 - er kan zowel op weekavonden als tijdens het weekend gespeeld worden

Prijs?
 - gratis

Reeksen?
 - Dubbel Heren: DH8, DH15, DH30, DH60 en DH100
 - Dubbel Gemengd: DG8, DG15, DG30, DG60 en DG100
 - Dubbel Dames: DD8, DD15, DD30 en DD100
 - Ouder-kind reeksen: U9, U11 en U13 

Reglement 
 - lees hieronder ons reglement zeker na

Hoe inschrijven 
 - schrijf je in via het google forms formulier voor 16 mei via de link hieronder
 - je krijgt vervolgens een code voor de e-tournament website toegestuurd
 - schrijf je in op de e-tournament website tegen 16 mei en geef je beschikbaarheid door

Handleiding e-tournament 
 handleiding.pdf

Nog vragen?
 - contacteer het volwassenencomité

Naar e-tournament
  Link

 

 

 

 

Ingeschreven ploegen per poule

 

Dubbel Heren 100ptn
1. Van Puymbroeck Rikke 40 ptn  - Ooms Robin 50 ptn
2. Verschueren Robbe 35 ptn - Pluym Siebe 30 ptn
3. Ghewy Frederic 15 ptn - Stuyck Stefan 65 ptn
4. Holvoet Bavo 50 ptn - Ceulemans Michael 40 ptn
5. Ceulemans Raf 85 ptn - Janssens Robby 15 ptn
6. De Meyer Pieter 65 ptn - D'Haese Robin 20 ptn

 

Dubbel Gemengd 100ptn
1. Schilders Herman 20 ptn Horckmans Isabel 75 ptn
2. Verlinden Tinneke 10 ptn - Van Uffel Maarten 50 ptn
3. Ronsmans Eline 80 ptn - D'Haese Robin 20 ptn
4. Vanbecelaere Laura 15 ptn - Dom Wouter 70 ptn
5. Holvoet Bavo 50 ptn - Fierens Sophie 35 ptn
6. Dom Evelyne 90 ptn - Vloeberghs Jens 10 ptn

 

Dubbel Dames 100ptn
1. Vanbecelaere Laura 15 ptn - Verstraeten Nathalie 80 ptn
2. Baeten Anne 25 ptn - Geens Emelie 20 ptn
3. De Rooster Nele 20 ptn - Ronsmans Eline 80 ptn
4. Vanmeerbeeck Leen 15 ptn - Fierens Sophie 35 ptn

 

Dubbel Heren 60ptn 
1. Verschueren David 5 ptn - Ghewy Didier 45 ptn
2. Daems Tom 15 ptn - Van Damme Daan 35 ptn
3. Schilders Herman 20 ptn - Raeymaekers Diether 25 ptn
4. D'Haese Robin 20 ptn - Ceulemans Michael 40 ptn
5. Francken Jonas 10 ptn - Spruyt Jasper 45 ptn
6. Bovré Ludo 35 ptn - Keuleers Ronald 3 ptn
7. Van Loock Chris 35 ptn - Tuymans Steven 15 ptn
8. Van Puymbroeck Rikke 40 ptn - Dehert Keith 3 ptn

 

Dubbel Gemengd 60
1. Verlinden Tinneke 10 ptn - Van Puymbroeck Rikke 40 ptn
2. Janssens Robby 15 ptn - Pluym Gitte 10 ptn
3. Van Loock Chris 35 ptn - Van Opstal Sabine 15 ptn
4. Verschueren Robbe 35 ptn - Goovaerts Lente 5 ptn
5. Van den Brande Fien 15 ptn - Pluym Siebe 30 ptn
6. Liekens Hilde 15 ptn - Van Itterbeeck Koen 25 ptn
7. Baeten Anne 25 ptn - Vloeberghs Jens 10 ptn

 

 

Dubbel Heren 30ptn
1.Van Ursel Stevie 3 ptn - Cuypers Wim 3 ptn
2. Schilders Herman 20 ptn - Keuleers Ronald 3 ptn
3. Op De Beeck Thomas 3 ptn Lemmens Gunther 3 ptn
4. Verschueren Stig 15 ptn - Verschueren David 5 ptn
5. Janssens Robby 15 ptn - Francken Joren 5 ptn
6. Van Damme Jan 3 ptn - Vanhaelewyn Filip 5 ptn
7. Raeymaekers Diether 25 ptn - Asselberghs Luc 5 ptn
8. Marteau Thierry 3 ptn - Raymenants Jeroen 10 ptn
9. Vanbecelaere Pieter 3 ptn - Vanbecelaere Lukas 5 ptn
10. De Schutter Peter 15 ptn - Degheldere Gerdy 5 ptn
11. Aerts Alex 10 ptn - Looymans Theo 5 ptn
12. Uytterhoeven Joeri 5 ptn Verhoeven Jens 3 ptn

 

Dubbel Gemengd 30ptn
1. Van hoey Jan 25 ptn - Vander Elst Stephanie 5 ptn
2. Schilders Herman 20 ptn Vermeulen Elke 10 ptn
3. D'Haese Robin 20 ptn - Verlinden Tinneke 10 ptn
4. Verschueren Stig 15 ptn - Otten Els 3 ptn
5. Van Damme Jan 3 ptn - Verheyen Martine 5 ptn
6. Vanmeerbeeck Leen 15 ptn Vanmeerbeeck Dries 3 ptn
7. De Schutter Peter 15 ptn Van Noten Sandra 10 ptn
8. De Schutter Emelie 20 ptn Asselberghs Luc 5 ptn
9. Laenen Kristof 10 ptn - Laenen Vanessa 3 ptn

 

Dubbel Dames 30ptn
1. De Schutter Inneke 3 ptn De Schutter Emelie 20 ptn
2. Van Opstal Sabine 15 ptn - Vermeulen Elke 10 ptn
3. Liekens Hilde 15 ptn - Vander Elst Stephanie 5 ptn
4. De Rooster Nele 20 ptn - Van Itterbeeck Lies 3 ptn
5. Vercammen Annick 10 ptn - Babs Stuer 20 ptn
6. Van den Brande Fien 15 ptn - Goovaerts Lente 5 ptn

 

Dubbel Heren 15ptn 
1. Van Rossem Kjel 3 ptn - Jacobs Stef 3 ptn
2. Op De Beeck Thomas 3 ptn - Lemmens Gunther 3 ptn
3. Francken Jonas 10 ptn Francken Joren 5 ptn
4. Goyvaerts Bert 3 ptn - Firlefyn Tom 3 ptn
5. Cuypers Wim 3 ptn - Van Damme Jan 3 ptn
6. Vanlinthout Yves 3 ptn - Truyts Frank 3 ptn
7. Dehert Keith 3 ptn - Daans Sven 10 ptn
8. Vandebroek Harry 3 ptn - Vandecan Norbert 5 ptn
9. Looymans Theo 5 ptn - Fonderie Hugo 3 ptn
10. Mottie Robin 3 ptn - Pauwels Thibault 3 ptn
11. Van Looy Kasper 5 ptn - Asselberghs Reindert 5 ptn
12. Tonnaer Maarten 5 ptn - Luyten Kevin 5 ptn
13. De Smedt Lode 3 ptn - Verheeken Guy 3 ptn
14. Aerts Alex 10 ptn - Nauwelaerts Nik 3 ptn

 

Dubbel Gemengd 15ptn
1. Van Damme Lisa 3 ptn - Van Damme Stijn 3 ptn
2. Theeuws Lies 10 ptn - Druyts Bart 5 ptn
3. Verlinden Tinneke 10 ptn - Mertens Yannick 3 ptn
4 Van Itterbeeck Lies 3 ptn - Van Itterbeeck Vic 5 ptn
5. Gerits Leen 3 ptn - Van Herck Kristof 5 ptn
6. Meulders Jo 5 ptn - Peeters Natalie 5 ptn
7. Dereere Charlotte 3 ptn - Jacobs Peter 3 ptn
8. Van den Wyngaert Ines 3 ptn - Op de Beeck Gilles 3 ptn
9. Vercammen Annick 10 ptn - Fonderie Hugo 3 ptn
10. Marivoet Jelle 3 ptn - Risch Sarah 3 ptn

 

Dubbel Dames 15ptn
1. Cammans Stephani 3 ptn - De Nys Annelies 3 ptn
2. Vercammen Annick 10 ptn - Verbeeck Hilde 3 ptn
3. Van Den Broeck Myriam 5 ptn - Verschaeren Francine 3 ptn
4. Verheyen Martine 5 ptn - Weerts Hannah 3 ptn
5. Gerits Leen 3 ptn - Peeters Natalie 5 ptn
6. Vets Doris 3 ptn - Brems Thérèse 3 ptn
7. Adriaensen Ann 3 ptn Verrees Carine 3 ptn
8. Goyvaerts Linda 3 ptn - Van Noten Sandra 10 ptn
9. Marivoet Liesbeth 5 ptn - De Meyer Elke 3 ptn
10. Risch Sarah 3 ptn - De Neubourg Silke 3 ptn
11. De Wit Flore 3 ptn - Domen Sophie 3 ptn
12. Theeuws Lies 10 ptn - Kristel Smeulders 3 ptn
13. Otten Els 3 ptn - De Vries Wendy 3 ptn

 

Dubbel Heren 8ptn
1. Ceulemans Michael 3 ptn - Van den Bosch Joël 3 ptn
2. Jacobs Peter 3 ptn - Lauren Van Luyten 3 ptn
3. Pluym Arno 3 ptn - Pauwels Hendrik 3 ptn
4. Dehert Keith 3 ptn - Tonnaer Maarten 5 ptn
5. Geudens Gino 3 ptn - Tuymans Kristoff 3 ptn
6. Vandecan Norbert 5 ptn - Derboven Karel 3 ptn
7. Moons Tom 3 ptn - Willems Jan 3 ptn
8. Christiaens Tom 3 ptn - Van Looy Tim 3 ptn
9. Baetens Marc 3 ptn - Baetens Roger 3 ptn
10. Op de Beeck Gilles 3 ptn - Smets Styn 3 ptn
11. Marivoet Jelle 3 ptn - Claes Gerwin 3 ptn
12. Van Reeth Rudi 3 ptn - Van Rossem Albert 3 ptn
13. Fonderie Hugo 3 ptn - Daans Maurice 5 ptn
14. Boonen Werner 3 ptn - Boonen Simon 3 ptn
15. Willems Jan 3 ptn - Portier Frank 3 ptn

 

Dubbel Gemengd 8ptn
1. Van Houdt Toos 3 ptn - Van Damme Stijn 3 ptn
2. Roelants An 3 ptn - Van Der Haegen Nico 3 ptn
3. Claes Stefanie 3 ptn - Van loy Steff 3 ptn
4. Nauwelaerts Nik 3 ptn - Maes Annelies 5 ptn
5. Luytens Marleen 3 ptn - Portier Frank 3 ptn
6. Van dooren Els 3 ptn -  Slaets filip 3 ptn
7. Verrees Carine 3 ptn - Verheyen Luc 3 ptn
8. Van Damme Liesje 3 ptn - Vanbecelaere Pieter 3 ptn
9. Van Hee Ilse 3 ptn - Vanhooff Steven 3 ptn
10. Laneau Vincent 3 ptn - De Vries Wendy 3 ptn
11. Goris Hilde 3 ptn - Van Reeth Rudi 3 ptn
12. Goyvaerts Els 3 ptn - Goyvaerts Bert 3 ptn

 

Dubbel Dames 8ptn
1. Vervoort Karlien 3 ptn - Van Coninckxloo Siska 3 ptn
2. Van den Wyngaert Ines 3 ptn - Van der Veken Greet 3 ptn
3. Verbeeck Hilde 3 ptn - Verschueren Inge 3 ptn
4. Spruyt Tine 3 ptn - Corremans Vanessa 3 ptn
5. Delvaux Karen 3 ptn - Wouters Ann 3 ptn
6. Cheyns Karin 3 ptn - Vandewalle Katrien 3 ptn
7. Buys Tinneke 3 ptn  Cammans Isabel 3 ptn
8. Van Damme Liesje 3 ptn - Verrees Carine 3 ptn
9. Roelants An 3 ptn - Cambré Elisabeth 3 ptn
10. Du Pont Wendy 3 ptn - Heremans Jill 3 ptn
11. Hens Natalie 3 ptn - Van Dessel Debby 3 ptn
12. Bijttebier Sarah 3 ptn - Maaike Smout 3 ptn
13. Marivoet Liesbeth 5 ptn - Luytens Marleen 3 ptn
14. Van Houdt Toos 3 ptn - Vleugels Karolien 3 ptn
15. Leys Sandra 3 ptn - Giels Vicky 3 ptn
16. Van Dyck Maite 5 ptn - Le Blanc Jill 3 ptn
17. De Ryck Nancy 3 ptn - Iakushova Olga 3 ptn
18. Van Hee Ilse 3 ptn - Verriest Leen 3 ptn
19. Goris Hilde 3 ptn - Van As An 3 ptn
20. Brasseur Kristel 3 ptn - Sofie Webers 3 ptn
21. Mertens Tina 3 ptn - Janssens Veerle 3 ptn

 

Ouder-kind U9
1. Verlinden Tinneke 10 ptn - D'haese Marie 1 ptn
2. Raeymaekers Diether 25 ptn Raeymaekers Thibo 1 ptn
3. Hens Natalie 3 ptn - Beuckelaers Louise 1 ptn
4. Vander Elst Stephanie 5 ptn - Cuypers Jules 1 ptn
5. Ruymaekers Steve - Ruymaekers Roos 1 ptn
6. Willems Jan 3 ptn - Willems Arno 1 ptn
7. Moons Tom 3 ptn - Moons Ferre 2 ptn
8. Vandewalle Katrien 3 ptn - Van Dyck Eva 1 ptn
9. Everdepoel Kurt 3 ptn - Everdepoel Menno 3 ptn

 

Ouder-kind U11
1. Van hoey Jan 25 ptn - Van Hoey Andes 1 ptn
2. Raeymaekers Diether 25 ptn - Raeymaekers Matthias 2 ptn
3. D'haese Marthe 2 ptn - D'Haese Robin 20 ptn
4. Cuypers Wim 3 ptn - Cuypers Ella 2 ptn
5. Heremans Jill 3 ptn - Witvrouwen Margot 1 ptn
6. Du Pont Wendy 3 ptn -  Van den Brande Marlies 1 ptn
7. Moons Stan 3 ptn - De Meyer Elke 3 ptn
8. Lemmens Gunther 3 ptn - Lemmens Cedric 1 ptn
9. Leys Sandra 3 ptn Boeren Noor 3 ptn
10. Everdepoel Kurt 3 ptn Everdepoel Alec 2 ptn

 

Ouder-kind U13
1. Verschueren David 5 ptn Verschueren Mats 10 ptn
2. Buggenhout Tuur 5 ptn Kristel Smeulders 3 ptn
3. Boeren Nand 3 ptn Leys Sandra 3 ptn
4. Giels Vicky 3 ptn Van Dyck Lennert 10 ptn
5. Vanmeerbeeck Leen 15 ptn van Ursel Stan 2 ptn
6. Van Dyck Kristof 3 ptn Van Dyck Maarten 3 ptn
7. Salien Kas 5 ptn Gerry Salien 3 ptn


Reglement

1. De competitie start op 24 mei en eindigt op 28 augustus met een finale-dag.
2. De wedstrijden worden gespeeld volgens de reglementen van Tennis Vlaanderen en KBTB.
3. Er wordt gespeeld naar 2 gewonnen sets en de derde set wordt gespeeld volgens een super tiebreak (tot 10 punten met 2 punten verschil). De U9 en U11 reeksen spelen sets tot 4
4. Er wordt gespeeld in poulevorm waarbij de poules beperkt worden tot maximum 10 ploegen.
5. Alle poulewedstrijden dienen gespeeld te worden tegen ten laatste zondag 22 augustus.
6. De eerste 2 ploegen van elke poule spelen op zaterdag 28 augustus een finale. In geval er 2 poules in een reeks georganiseerd worden, dienen er gekruiste halve finales gespeeld te worden in de week van 23 tot en met 26 augustus.
7. De punten worden per wedstrijd als volgt toegekend:
   • een gewonnen wedstrijd in 2 sets: 3 punten
   • een gewonnen wedstrijd in 3 sets: 2 punten
   • een verloren wedstrijd in super tiebreak: 1 punt
   • een verloren wedstrijd in 2 sets: 0 punten
8. Deelname aan de zomerdubbels is gratis.
9. Lidmaatschap van Putse TC is verplicht. Een lid mag wel een niet-lid uitnodigen als dubbelpartner, uitsluitend voor deelname aan de zomerdubbels, voor het tarief van 40 euro.
10. Jeugdige deelnemers dienen minstens 12 jaar te zijn en met gele ballen te spelen, uitgezonderd voor de U9 en U11 reeks.
11. De volgende reeksen worden georganiseerd:
   • Dubbel Heren: DH8, DH15, DH30, DH60 en DH100
   • Dubbel Gemengd: DG8, DG15, DG30, DG60 en DG100
   • Dubbel Dames: DD8, DD15, DD30 en DD100
   • Ouder-kind reeksen: U9 (oranje), U11 (groen) en U13 (geel) 

12. De dubbelklassementen zijn van toepassing.
13. Inschrijven kan tot en met zondag 16 mei 23u59.
14. Alle wedstrijden worden gepland door het volwassenencomité op basis van de beschikbaarheid die doorgegeven wordt bij inschrijving. Het volwassenencomité zorgt ook voor de reservatie van de terreinen.
15. Indien een wedstrijd niet kan door gaan, moet het volwassenencomité hiervan minstens 24u op voorhand op de hoogte worden gebracht. De ploegen mogen onderling een nieuwe datum afspreken en geven deze door aan het volwassenencomité (ten einde een terrein te reserveren). Anders wordt de wedstrijd verloren met 6/0 6/0 door de ploeg die belet is.
16. In geval van langdurige blessure mag een vervanger gezocht worden met hetzelfde aantal of minder punten.
17. De zomerdubbels worden tijdens de poules door het volwassenencomité achtereenvolgens ingepland op de terreinen 3, 4, 1 en 2 volgens hun beschikbaarheid. Minstens de terreinen 5 & 6 blijven steeds vrij voor andere leden die willen komen tennissen.
18. Lessen hebben steeds voorrang op de zomerdubbels.
19. De wedstrijden kunnen zowel in het weekend als in de week gespeeld worden, mits in-achtname van punt 16. De wedstrijden starten niet later dan 22u.
20. NIEUW: De uitslag van een gespeelde wedstrijd dient onmiddellijk na de wedstrijd doorgegeven via de website van e-tournament (niet via whatsapp zoals vorig jaar!).
21. In geval van betwisting zal het volwassenencomité op basis van de argumenten van alle partijen autonoom en objectief oordelen en een eindbeslissing nemen.
22. Hou je aan de fair play regels en de maatregelen mbt COVID-19 (zoals social distancing)!